AUDRIUS GRAŽYS ir MINDAUGAS JUODIS

22 birželio, 2017 / 18 liepos, 2017

Cool'TAS

Jau nebe pirmą kartą kartu dirbantys menininkai Audrius Gražys ir Mindaugas Juodis pristato naują parodą, pavadintą „Cool‘TAS“.

Žodžių kalambūrus mėgstantis Mindaugas Juodis sako, kad tai paroda apie kultą – religinį, seksualinį, vaizdinį, juslinį.

„Kultas, kad ir koks  jis būtų – niekada nepriveda prie gero,“- teigia autoriai.

Taip pat, tai paroda ir apie buvimą „cool“ – kietu, nuostabiu, nepakartojamu – vėlgi, jaučiama užaštrinta visuomenės kritika.

Parodoje „Cool‘TAS“ bus eksponuojami Audriaus Gražio ir Mindaugo Juodžio tapybos darbai bei skulptūriniai objektai.  Pirmą kartą šią parodą autoriai sugalvojo surengti netradicinėje erdvėje – buvusioje batų parduotuvėje „Tauras“ Kaune.  Erdvėje, nepritaikytoje parodinėms ekspozicijoms, menininkai pabandė ne tik išsitekti kartu, pristatant daugiau nei trisdešimt kūrinių, bet ir prabilo meninėmis priemonėmis apie kulto įtaką kiekvienam iš mūsų.

2017 m. birželio 8-11 d. dalis šios ekspozicijos  buvo pristatyta tarptautinėje meno mugėje „ArtVilnius‘17“, kur susilaukė didžiulio žiūrovų dėmesio.

birželio 22 d. , ketvirtadienį, „Cool‘TAS“ , pasipildęs naujais dailininkų darbais, atkeliaus į Klaipėdą, Baroti galeriją, kur bandys drąsiai,originaliai, įtaigiai  ir intriguojančiai sujudinti  „apsnūdusias“ pajūrio žiūrovo sielas.